Християнські демократи й козацтво підтримали Андрія Веселого на виборах голови Дрогобицької ОТГ

Християнські демократи й козацтво підтримали Андрія Веселого на виборах голови Дрогобицької ОТГ, фото-1

Делегати конференції Дрогобицької міської організації політичної партії «Християнсько-Демократичний Союз» одноголосно підтримали підприємця та голову Фонду родини Веселого Андрія Веселого як кандидата на посаду голови Дрогобицької ОТГ.

7 жовтня аналогічне рішення ухвалила мала рада Львівської обласної організації «Міжнародний Союз Козацтва».

Роман Поточняк, голова Дрогобицької міської організації партії «Християнсько-Демократичний Союз» та Головний отаман Львівської області, розповів про мотиви такого рішення:

Пана Андрія ми підтримуємо, тому що він — дрогобичанин, якій довів свою відданість нашій громаді, і підприємець, який має реальні досягнення у своєму житті. Здобув фінансову освіту за кордоном, самостійно зробив кар’єру в банківському секторі, створив свій успішний бізнес, дав нові робочі місця мешканцям Дрогобиччини. Людина, яка змогла побудувати бізнес, зможе розбудувати і громаду. Андрій Веселий — людина реальних справ, а не порожніх гасел!»

Нагадаємо, Андрій Веселий балотується на посаду голови Дрогобицької громади як самовисуванець. Він вважає, що очільник ОТГ повинен співпрацювати з усіма конструктивними політичними силами задля вирішення проблемних питань в життєдіяльності громади.

Водночас команда Андрія Веселого бере участь у виборах до ради Дрогобицької громади від Політичної партії «Патріоти України». Місцевий список очолює Веселий Василь Григорович.

Читайте також:

Андрій ВЕСЕЛИЙ: «Люди, які хочуть змін у Дрогобицькій громаді — мої найперші союзники»

Народний рух України підтримав Андрія Веселого на виборах голови Дрогобицької громади

Підприємець Андрій Веселий балотується на голову Дрогобицької громади: біографія, справи, команда

#місцеві_вибори_2020 #Андрій_Веселий, #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі