Наші спецпроекти3
ННайкращі пропозиції доставки їжі, води, продуктів, квітів у регіоні
ННайкращі новобудови: де будуть і що пропонують
ННайкращі ресторани, кав'ярні, піцерії та фаст-фуди
Чому я живий
![](https://s.03244.com.ua/section/afisha_event/upload/pers/260/img/afisha/000/000/000/3aa5f93dcb7d88cf2d76c4599f6b34428657e565_6182821640077.jpg)
Вікові обмеження: 16+
Епічна історія кохання, заснована на реальних подіях, що сталися в середині ХХ століття. Сімнадцятирічна Фрося та її коханий Льончик мріють одружитися, але батько дівчини категорично проти євреїв в сім’ї. Життя закоханих безповоротно змінюється, коли їхні рідні та мільйони інших людей стають жертвами війни. Героям доведеться пережити окупацію і фашистський терор, щоб зберегти любов та людяність у найтемніші часи.
Рецензія
Оголошення
Фільтри