У Дрогобичі та Трускавці продуктові ринки не відкриватимуть

31 березня у Дрогобичі відбулося чергове засідання Міжрегіонального штабу з протидії коронавірусу. Міські голови Дрогобича, Борислава, Стебника, Трускавця та керівництво Дрогобицького району, а також представники силових структур обговорили подальші кроки карантинних обмежень на Дрогобиччині.

Посадовці міст зійшлися на думці, що, незважаючи на дозвіл Міністерства охорони здоров`я України, відкривати продуктові ринки, на території нашого регіону не будуть. За словами міських голів Дрогобиччини, відкриття ринків зумовить масові скупчення людей, що є неприпустимо і небезпечно для здоров`я кожного мешканця в умовах пандемії. Більше того, у кожному з міст – Дрогобичі, Стебнику, Трускавці та Бориславі є достатня кількість продуктових магазинів та супермаркетів, які працюють і задовільняють споживчі потреби людей.

Аналогічне рішення щодо не відкриття продуктового ринку продублювали на засіданні комісії ТЕБ і НС у Трускавці. Мотивація – скупчення людей та недотримання карантинних умов.

Додамо, 31 березня Міністерство охорони здоров'я дозволило владі на місцях відкрити продуктові ринки під час карантину, але наказало суворо дотримуватись певних обмежень. Однак навіть у Києві мер міста наголосив, що задля збереження здоров’я громадян – відкривати ринки, поки що у столиці не будуть. Згідно з офіційними документами, при здійсненні торгівлі на ринках необхідно дотримуватись наступних умов:

- це має бути ринок харчових продуктів;

- на ринку можуть знаходитись не більше одного відвідувача на 20 кв. м торгівельної площі;

- відстань між покупцями в чергах має бути не менш ніж 1,5 метри;

- торговці та покупці повинні мати на собі засоби індивідуального захисту;

- для ринків вихідного дня відстань між місцями торгівлі має становити не менше ніж 3 метри.

Міжрегіональний штаб з протидії коронавірусу Дрогобич Трускавець Стебник Борислав Продуктові ринки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі