Мешканцям зруйнованого будинку у Дрогобичі уряд виділить понад 40 млн грн

У середу, 1 квітня, під час засідання Кабінету Міністрів України розглянули питання про виділення коштів для мешканців будинку на вул. Грушевського 101/1, які постраждали внаслідок обвалу будинку.

За попередньою інформацією, Кабінет Міністрів України виділив кошти з резервного фонду державного бюджету України для мешканців 59 квартир у сумі 40 мільйонів 721 тисяча гривень. Офіційної публікації документу ще очікують. 

Про це повідомили у відділі надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дрогобицької міської ради.

Кошти, як зазначають у відділ НС та ЦЗН, виділять на Львівську обласну державну адміністрацію, де офіційним розпорядженням розпорядником коштів ІІ рівня мають визначити Дрогобицьку міську раду. Очікувати коштів з держбюджету можна орієнтовно 13 квітня. 

Досі мешканці будинку, яких відселили, проживають в орендованих помешканнях. Кошти на оренду житла компенсує Дрогобицька міська рада з місцевого бюджету.

Нагадаємо, 28 серпня минулого року у Дрогобичі сталася надзвичайна ситуація — обвалився один з під’їздів житлового будинку №101/1 на вул. М. Грушевського. Внаслідок трагедії загинуло 8 людей, серед яких одна дитина.

Дрогобич обвал будинку на вул. М. Грушевського №101/1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі