На виїзді з Львівщини облаштують блокпости

На усіх в’їздах-виїздах з Львівщини облаштують пости, які контролюватимуть міграцію між областями. На межі Львівської області буде 14 стаціонарних постів, а також мобільні. Таке рішення прийняла 6 квітня обласна комісія ТЕБ та НС.

Буде організовано 14 стаціонарних постів на межах в’їзду/виїзду у 5 областей. На них буде моніторинг стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури.

«На всі ці блокпости будуть обов’язково виставлені працівники Національної поліції і відповідно Національна гвардія для забезпечення правопорядку, дотримання законності і відповідно контролю за пересуванням громадян. Медичні представники будуть робити температурний скринінг і у випадку підвищеної температури, підозри на коронавірус реагуватимуть належним чином» — повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Такі пости охоплять усі дороги на виїзді з Львівщини у суміжні регіони — Волинську, Рівненську, Тернопільську, Івано-Франківську, Закарпатську області. Вони почнуть працювати в ніч з середи на четвер.

На блокпостах чергуватимуть представники поліції, Нагвардії, ДСНС, медики і, можливо, представники місцевого самоврядування.

Львівська область КПП блокпост
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі