
00:38, 8 квітня 2020 р.
Надійне джерело
У Дрогобичі продовжують дезінфекцію місць скупчення людей
Дезінфекцію вулиць міста, спрямовану на протидію спалаху та поширенню коронавірусної інфекції «COVID-19», у Дрогобичі продовжують.
Проводять дезінфекцію рятувальники ІІ Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:06
19 червня
16:52
18 червня
ТОП новини
Оголошення
10:44, 14 червня
27
10:56, 9 червня
10:44, 14 червня
24
10:56, 9 червня