На Львівщині помер вже другий паціент з COVID-19

На Львівщині зафіксовано ще одну смерть пацієнта з COVID-19.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА з посиланням на в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрій Васько.

Це – 50-річний чоловік. Позитивний тест, який підтвердив у пацієнта коронавірус, отримали учора вночі, 7 квітня. Чоловіка доставили у клінічну лікарню Львівської залізниці у важкому стані з шлунково-кишковою кровотечею, дихальною недостатністю. Незважаючи на зусилля медиків, реанімаційну допомогу чоловік помер.

Нагадаємо, першу смерть від коронавірусного захворювання COVID-19 у Львові зафіксували 4 квітня – помер 69-річний чоловік, За даними міського штабу з протидії епідемії, львів’янин мав супутні хвороби – цукровий діабет, серцево-судинні захворювання в анамнезі.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 85 осіб.На самоізоляції знаходяться 326 осіб. За увесь час виписано - 115 пацієнтів. Стан більшості хворих -середньої важкості. У 9-ти пацієнтів стан важкий. 2 пацієнтів на апараті ШВЛ. Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 526 людей. За увесь час в сумі у 395 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус. Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 72 особи. У 47 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус. Ще дві особи з підтвердженим діагнозом померли. П'ятеро осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 3 пацієнтів одужали.

#коронавірус #Львівщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі