Трускавець прийняв на обсервацію перших військовослужбовців, - ФОТО

Трускавець прийняв на обсервацію  перших військовослужбовців, - ФОТО

17 військовослужбовців, які приїхали з навчань НАТО в Латвії проходять чотирнадцятиденну обсервацію в санаторії «Трускавецький», що у курортному місті. Таку інформацію на своїй сторінці у Фейсбук 10 квітня озвучив мер оздоровниці Андрій Кульчинський. В повідомленні йдеться про те, що військовослужбовці ізольовані по кімнатах на одному поверсі. Усі прибулі - це офіцери. Двічі в день їм вимірюють температуру тіла.

«Після прийому їжі особами, які перебувають на обсервації, посуд замочується в дезрозчині. Засоби безпеки проводять і в приміщенні санаторію - знезараження коридорів і кімнат. Ніхто з прибулих не покидає своїх приміщень»,- написав у Фейсбук мер Трускавця.

Прибуттю в Трускавець військовослужбовці передувала вимога Кабінету Міністрів України, який звернувся до органів місцевого самоврядування кожної області з проханням: подати перелік закладів, які можуть прийняти на обсервацію осіб, яким потрібна самоізоляція з метою дотримання карантину.

Трускавець подав список із десятка санаторіїв міста, які б могли прийняти на обсервацію громадян України. Серед цих закладів і Центр медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування «Трускавецький», який відповідає за реабілітацію військовослужбовців, пенсіонерів Міністерства оборони, ветеранів військової служби, тощо.

За твердженнями керівника санаторію Василя Вовчанського, від Міністерства оборони України цими днями їм поступила вказівка: бути готовими на випадок прийому військовослужбовців на обсервацію. Мова іде про тих людей, які прибули з місць ймовірного зараження чи контактували із хворим, перебували на військових навчаннях або ж через перетин кордонів їм потрібна 14-денна ізоляція.

Наголошую, - санаторій «Трускавецький» на обсервацію прийматиме лишень військовослужбовців, а не пересічних громадян, оскільки наш заклад, - відомчого профілю. За нашими підрахунками ми може прийняти до 400 осіб на самоізоляцію, - поінформував Василь Вовчанський.

Підготовка санаторію до обсервації українських військових тривала таким чином, що із працівниками санаторію проводився інструктаж, обговорювалися умови медичного огляду прибулих та щоденного моніторингу стану їхнього здоров’я, відпрацьовувався і момент дезінфекції усього санаторного закладу та машин, які привозитимуть на обсервацію військовослужбовців.

Фото з ФБ-сторінки Андрія Кульчинського Фото з ФБ-сторінки Андрія Кульчинського Фото з ФБ-сторінки Андрія Кульчинського Фото з ФБ-сторінки Андрія Кульчинського

Тим часом у соціальних мережах містяни здебільшого пишуть, що не проти обсервації українських військових, однак запитують, чи справді дотримуються норм карантину прибулі та не покидають свої приміщення. Влада міста переконує, що «ніхто з прибулих не покидає свої приміщення».

Наталя Зелена

Фото zahidkurort

ФБ-сторінка А. Кульчинського

#Обсервація #Трускавець #коронавірус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі