Порушив самоізоляцію. Дрогобичанин заплатить 17 тис.грн. за те, що вийшов з дому

Порушив самоізоляцію. Дрогобичанин заплатить 17 тис.грн. за те, що вийшов з дому

Дрогобицький районний суд наклав 17 тис. грн. штрафу на 39-річного жителя Дрогобича, який порушив умови самоізоляції. Про це повідомляє ZAXID.NET. Чоловік зобов’язався перебувати у своїй квартирі 14 днів після перетину кордону, однак на другий день самоізоляції покинув дім.

Як йдеться у постанові Дрогобицького райсуду, 22 березня житель міста Котермака повернувся з-за кордону і підписав згоду на добровільну самоізоляцію. Однак порушив ці умови і покинув свою квартиру. Поліцейські не застали дрогобичанина вдома і склали відповідний протокол.

Під час судового засідання 8 квітня чоловік визнав свою провину, однак причину такого вчинку не назвав. За порушення норм самоізоляції дрогобичанин повинен оплатити 17 тис. грн. штрафу.

Додамо, усі українці, які повертаються з-за кордону, підписують добровільну згоду на 14-денну самоізоляцію. Упродовж цього періоду їм заборонено покидати місце ізоляції, їх також зобов'язали встановити спеціальний додаток на смартфон, аби поліція змогла слідкувати за їхнім пересуванням. У разі порушення карантинних вимог передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 17 до 34 тис. грн.

#Новини дрогобича #Карантин #штраф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі