Стебницька лікарня під час пандемії може розширити географію прийому пацієнтів – передбачає Львівська ОДА

Стебницька лікарня під час пандемії може розширити  географію прийому пацієнтів – передбачає Львівська ОДА

Департамент охорони здоров`я Львівської ОДА не виключає, що увипадку масового спалаху коронавірусу на Львівщині, у Стебницьку міську лікарню шпиталізовуватимуть не лише мешканців Дрогобиччини – Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та Дрогобицького району, а й хворих із сусідніх територій.Зокрема, з Самбірського, Старосамбірського, Турківського та Сколівського районів. Про цей інформує офіційний сайт ДМР, посилаючись на слова начальника відділу охорони здоров`я Дрогобича Володимира Чубу.

Розгляд такої пропозиції на обласному рівні зумовлений тим, що керівництво Дрогобича та Стебника,а також небайдужі меценати,у стислі терміни найфаховіше забезпечили готовність Стебницької лікарні до прийому хворих на коронавірус. На разі, терміном на один місяць інтенсивної роботи із такими хворими,Стебницька міська лікарня забезпечена всім необхідним.

Натомість Рудківська та Стрийська лікарні, які як і Стебницька визначені резервними госпітальними базами для надання медичної допомоги мешканцям своїх територій, станом на сьогодні не готові до прийому пацієнтів.

Сподіваємось, що озброєння лікарні усім необхідним не знадобиться нам у боротьбі з цією хворобою, але ми зробили все від нас можливе, щоб забезпечити мешканців Дрогобиччини відповідною медичною допомогою у випадку потреби, – прокоментував ситуацію міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

При остаточному прийнятті рішення -шпиталізовувати хвоорих із коронавірусом із сусідніх регіонів у Стебницьку лікарню, представники Міжрегіонального координаційного штабу протидії вірусу на Дрогобиччині клопотатимуть перед ЛОДА про додаткове фінансове сприяння для цього медзакладу.

Фото Галнет

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі