Передвеликодній скандал: мережа "АТБ" викрила політиків в регіонах, котрі привласнили собі благодійний проект корпорації

Передвеликодній скандал:  мережа "АТБ" викрила політиків в регіонах, котрі привласнили собі благодійний проект корпорації

Пакунок малозабезпеченим до Великодня!Таку акцію до 23 квітня реалізовує по містах та регіонах України,через співробітників соціальних державних служб,корпорація "АТБ". Та от у ряді регіонів і населених пунктів депутати та політичні сили намагаються привласнити собі соціальну ініціативу корпорації та видають її за свою власну благодійність із надання продуктових наборів для потребуючих. Таким чином політики заробляють собі додаткові політичні бали. Про це йдеться в заяві корпорації "АТБ", інформує РБК-Україна.

Як відзначають в прес-службі, корпорація вже виділила 100 мільйонів гривень для допомоги соціально незахищеним верствам населення по всіх регіонах України й реалізує цей проект спільно з Міністерством соціальної політики і його територіальними підрозділами.

Як з'ясувалося, в деяких випадках представники органів місцевого самоврядування та депутати різного рівня присвоюють собі ініціативу корпорації "АТБ", пов'язану з реалізацією соціального проекту, свідомо вводячи в оману одержувачів допомоги, прагнучи таким чином до своїх майбутніх політичних цілей. Корпорація "АТБ" заявляє про неприпустимість подібних шахрайських дій з боку окремих представників органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу різного рівня та нівілювання таким чином цілей загальнонаціонального благодійного проекту, - йдеться в заяві.

Недобросовісні дії з боку місцевих чиновників або ж депутатів уже зафіксувалив Бердянську, Тернополі,Сєвєродонецьку, Кам'янському, Трускавці тощо. У зв'язку з цим корпорація "АТБ" вимагає надати офіційні пояснення з приводу такого стану речей, а також попередила, що залишає за собою право використовувати всі доступні законні методи для захисту честі, гідності та ділової репутації.

Додамо, представники державних служб по наданню соціальної допомоги вже передали адресатам 437 248 безкоштовних наборів продуктів від корпорації "АТБ" на суму понад 72,5 млн грн. Загалом доброчинних пакетів має бути рознесено на суму в 100 млн грн. У благочиннінабори входять продукти й товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинна олія, лимони, печиво, чай,тощо.

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі