Карантин можуть продовжити до 12 травня, але деякі його умови планують пом'якшити

Карантин можуть продовжити до 12 травня, але деякі його умови планують пом'якшити

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що подаватиме постанову про продовження карантину, котрий має завершитись 24 квітня.

Про це він повідомив в ефірі 24 каналу, яку цитує "Інтерфакс-Україна" та пояснив, що вимагатиме продовження карантину як мінімум до 12 травня.

Карантин у нас закінчується орієнтовно 24 квітня, тому зараз ми готуємо подання головного санітарного лікаря України до міністра охорони здоров'я, щоб він ініціював перед Кабінетом міністрів України продовження карантину. Надалі на засіданні уряду будуть розглянуті питання щодо певних сфер. І саме уряд приймає ті чи інші рішення щодо пом'якшення або більш жорсткого карантину в певній сфері. Тому давайте почекаємо середу, коли буде засідання кабінету Міністрів України", – заявив Віктор Ляшко.

У МОЗ вважають, що карантин працює і суттєво стримує поширення коронавірусу.

 У той же час відомство запропонує Кабміну пом'якшити умови карантину "без значної шкоди для протиепідемічних заходів" і дозволить відновлювати деякі сфери економіки, якщо вони будуть дотримуватися протиепідемічних умов.

Зокрема, планують дозволити прогулянки парками. 

Але ці прогулянки будуть чітко обмежені. Обмеження будуть щодо кількості осіб та засобів індивідуального захисту", – каже очільник МОЗ Максим Степанов

Також МОЗ планує дозволити відвідувати музеї та бібліотеки.

Ми плануємо пропонувати відкрити для відвідування наші музеї та бібліотеки.Але також з чітким дотримання карантинних обмежень щодо дистанції, щодо засобів індивідуального захисту, щодо термоскринінгу на вході до того чи іншого закладу. Також ми передбачаємо ще ряд пом'якшень карантинних заходів, але підкреслюю, що всі вони будуть чітко регламентовані, щодо того як саме можна буде відвідувати той чи інший заклад",  наголошує міністр.

Переглянте також:

За добу на Львівщині нові 24 випадки захворювання на коронавірус

Коронавірус знайшли у воді для фонтанів і миття вулиць - Міжнародне радіо Франції

Великдень на карантині! Як відзначатимуть світле свято дрогобичани, - ВІДЕО

«Коли двері церкви зачинені – відкрийте двері домашньої святині» - о.Ігор Цмоканич про особливий Великдень у час карантину, - ВІДЕО

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі