На Львівщині відкривається перший автокінотеатр

На Львівщині відкривається перший автокінотеатр

30 квітня, у Львові, на парковці "Арени-Львів", розпочинає свою роботу автокінотеатр. В час, коли кінотеатри закриті через пандемію коронавірусу, такий вид перегляду є чи не єдиною можливістю подивитися кіно на великому екрані. 

Компанія Kinolife Distribution запускає мережу автокінотеатрів в Україні. Перші два таких кінотеатри відкриють у Львові та Харкові. Згодом, планується запуск у інших містах: Києві, Дніпрі та Одесі.

Квиток можна придбати на сайті Kinolife Distribution. 1 квиток - це 1 паркувальне місце. Перші ряди в автокінотеатрі відведені для седанів, хетчбеків та універсалів, а наступні для кросоверів та мінівенів. Зображення можна дивитися на великому екрані, а звук транслюватиметься через автомагнітолу, котру потрібно налаштувати на спеціальну ФМ-хвилю. Розпочнуться перегляди 30 квітня о 21:00. Квиток коштує 120 грн.

Через особливості кінопоказу просто неба робота таких кінотеатрів має сезонний характер, і всі сеанси розпочинаються після заходу сонця.

Такі кінотеатри (Drive-in) є дуже популярними у США. Саме там відкрився перший у світі автокінотеатр у 1933 році. Найбільший кінотеатр за всю історію американських drive-in вміщував 2,5 тис. автівок та ще 1,2 тис. глядачів на сидячих місцях. 

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі