У центрі Дрогобича підприємці заблокували екскаватор, котрий проводив роботи по ремонту вулиці Шолом-Алейхема

Сьогодні, 22 квітня, у Дрогобичі, на Шолом-Алейхема, не зважаючи на карантин розпочалися роботи по капітальному ремонту вулиці. Тут планують облаштувати сучасний паркінг. У центрі міста з'явилася комунальна техніка - екскаватор. Місцеві підприємці, котрі здійснювали торгівлю на цій вулиці до карантину зорганізувалися і зупинили ці роботи методом блокади ескаватора. Адже на їхнє переконання такі роботи перешкоджатимуть їхній діяльності.

У центрі Дрогобича підприємці заблокували екскаватор, котрий проводив роботи по ремонту вулиці Шолом-Алейхема  , фото-1 У центрі Дрогобича підприємці заблокували екскаватор, котрий проводив роботи по ремонту вулиці Шолом-Алейхема  , фото-2 У центрі Дрогобича підприємці заблокували екскаватор, котрий проводив роботи по ремонту вулиці Шолом-Алейхема  , фото-3 У центрі Дрогобича підприємці заблокували екскаватор, котрий проводив роботи по ремонту вулиці Шолом-Алейхема  , фото-4 У центрі Дрогобича підприємці заблокували екскаватор, котрий проводив роботи по ремонту вулиці Шолом-Алейхема  , фото-5 У центрі Дрогобича підприємці заблокували екскаватор, котрий проводив роботи по ремонту вулиці Шолом-Алейхема  , фото-6 У центрі Дрогобича підприємці заблокували екскаватор, котрий проводив роботи по ремонту вулиці Шолом-Алейхема  , фото-7 У центрі Дрогобича підприємці заблокували екскаватор, котрий проводив роботи по ремонту вулиці Шолом-Алейхема  , фото-8

Як стверджують підприємці: їм запропонували перенести торгові місця, з яких вони здійснювали торгівлю до карантину, на площадку біля Океану, що на вулиці Володимира Великого, поруч з Парком Новонароджених. Проте, на їхню думку, для торгівлі запропонована територія - не пристосована. Також підприємці побоюються, щоб під роботами з благоустрою на вулиці Шолом Алейхима,  не зупинили повністю їхню діяльність на продаж овочів та фруктів.

Керівництво КП "Дрогобицький Ринок” переконують, що місця для торгівлі облаштують і підприємці після карантину зможуть продовжити свою діяльність вже на новому місці.

#Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі