У Дрогобичі міська рада звільнила підприємців І групи від сплати єдиного податку

У Дрогобичі міська рада звільнила підприємців І групи від сплати єдиного податку

У середу, 22 квітня, на позачерговому засіданні сесії Дрогобицької міської ради було прийнято рішення встановити з 01 до 30 квітня 2020 року нульову ставку єдиного податку для підприємців І групи, діяльність яких заборонена на час карантину - сайт ДМР.

 Ставка єдиного податку становить 10% від прожиткового мінімуму, який станом на 1 січня становить 2027 гривень. Відповідно сума єдиного податку для підприємців становить 202 грн 70 коп. Таких платників у нас є понад 800 осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність. В умовах карантину ми повинні піти їм на зустріч і таким чином прийнято це рішення», – прокоментував доцільність прийняття рішення начальник відділу економіки ДМР Тарас Бачинський. 

Нагадаємо, що минулого тижня, а саме 14 квітня у сусідньому місті Трускавецька міська рада звільнила фізичних осіб-підприємців першої і другою групи, діяльність яких заборонена під час карантину, від сплати єдиного податку на період з 12 березня до 24 квітня. 

За інформацією трускавецького сайту "Джерела Трускавця" на цей період для підприємців, які не працюють, встановили нульову ставку єдиного податку. А після завершення карантину ще на 2 місяці ставку єдиного податку зменшили вдвічі: для першої групи – 5% від мінімальної заробітної плати, для 2-ої групи - 10% від мінімальної заробітної плати. 

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі