В Україні ускладнюють правила переказів на банківські картки: зміни торкнуться практично всіх

В Україні ускладнюють правила переказів на банківські картки: зміни торкнуться практично всіх

Нові правила грошових банківських переказів вступлять в силу з 28 квітня 2020 року. При банківських операціях українці будуть проводити процедуру ідентифікації.

Згідно з законом України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення", з 28 квітня при деяких банківських операціях українці повинні будуть засвідчувати особу платника та вказувати походження коштів.

Як інформує "Zahid.media", без додаткових документів не можна буде зробити переказ великої суми грошей на інший рахунок, як, наприклад, за велику покупку або від продажу автомобіля або нерухомості.

На даний момент на банківські картки можна перераховувати суму не більше 15 тисяч гривень, а з 28 квітня – не більше 5 тисяч. Також додаткові документи знадобляться при зміні в документах – нова фотографія, зміна прізвища та зміну місця проживання.

Нові правила не повинні торкнутися оплати комунальних послуг, сплати податків, штрафів, за кредитами не більше 30 тисяч гривень. З документів можуть вимагати податкову декларацію, інформацію про клієнта, що зробив або отримав великий переказ.

#сайт03244 #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі