Критична межа: Служба крові в Дрогобичі терміново потребує донорів

 Критична межа: Служба крові в Дрогобичі терміново потребує донорів

Карантин наклав свій відбиток на поповнення запасів донорської крові в Дрогобицькій філії Львівського обласного центру Служби крові. Медики установи волають про допомогу: холодильники з донорською кров’ю порожні. Така ситуація насторожує та лякає, оскільки кожної миті гемаконів (контейнерів із забором донорської крові) можуть потребувати лікарняні установи всього регіону: Дрогобич, Трускавець, Борислав, Самбір, Стрий. За словами Марти Сороки, завідуючої донорським відділом центру Служби крові в місті Котермака, станом на ранок 24 квітня, їхня установа володіє лиш трьома гемаконами групи 4+, крові із фактором резус не має, які і крові групи І,ІІ,ІІІ.

Протягом квітня місяць 21 донор здав кров, це капля в морі. Буває, що й по три дні ніхто не зголошується здавати кров. На людей повпливав карантин та відсутність транспортного сполучення між містами", - інформує Марта Сорока.

Спорожнілі холодильники із донорською кров’ю змушують хвилюватися медиків: оскільки донорської крові та її компонентів потребують під час складних операцій та пологів. Також кров може знадобитися і постраждалим у ДТП та онкохворим людям. Зважаючи на це в Службі крові звертаються до небайдужих мешканців регіону та закликають стати донорами.

Буде дуже прикро, якщо медики не зможуть врятувати чиєсь життя через відсутність донорської крові. Тому якщо Ви здоровий\здорова та в останній рік не мали операцій, не робили тату, а в останні 2 місяці не хворіли, у Вас немає гепатиту, ВІЛ/СНІДу – Ви спокійно можете стати донором. Для цього слід поснідати і до 12.00 з понеділка по четвер чекаємо Вас за адресою: Дрогобич, вулиця Солоний Ставок, 2", - закликає Марта Морока.

У центрі Служби крові вірять – завдяки небайдужим ситуація із донорською кров’ю неодмінно покращиться і рятувати людські життя буде чим!

P.S. Телефон для довідок 03244 2 15 56 Дрогобицька філія Львівського обласного центру Служби крові 

#Донори крові #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі