• Головна
  • У ЛОДА зібрали на нараду готельєрів, туроператорів і представників міст-курортів, щоб вирішити, як розвивати туризм після карантину
00:10, 5 травня 2020 р.

У ЛОДА зібрали на нараду готельєрів, туроператорів і представників міст-курортів, щоб вирішити, як розвивати туризм після карантину

У понеділок, 4 травня, у ЛОДА зібрали готельєрів, рестораторів, туроператорів та представників міст-курортів і малих історичних містечок області. Ініціювали спільну нараду директорка Держагентства з розвитку туризму Мар’яна Олеськів, керівниця управління туризму і курортів Наталя Табака та заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Ми запросили найбільших представників туристичної галузі не для того, щоб давати пусті обіцянки або тиснути на них. Ми хочемо почути те, що для них головне, досягти спільного розуміння ситуації і разом вирішити, як вийти з кризи, котру спровокував суворий карантин і світова пандемія COVID-19”, - каже заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

За круглим столом зібралися, зокрема, менеджер курортного комплексу “Ріксос-Прикарпаття” Наталія Семенова, власник готельно-відпочинкового комплексу “Золота форель” Анна Федорець, директор Edem Resort Medical & Spa Олексій Волошин, керівник Туристично-інформаційного центру Дрогобича Ігор Чава та інші.

Підприємці галузі загалом погоджуються з прогнозами, що запит на відпочинок в Україні зросте, а туристичний потік у наш регіон збільшиться. Йдеться насамперед про екотуризм, оздоровлення, сімейний та активний відпочинок. Кожен із присутніх мав нагоду запропонувати свій варіант виходу з кризи чи додати пропозицію. За результатами зустрічі управління туризму та курортів складе дорожню карту на найближчі кілька тижнів.

Ми розробляємо інформаційний сайт, спілкуємося про сприяння з представниками інших напрямів економіки, співпрацюємо з місцевою владою, починаємо медійну кампанію для популяризації нашого регіону в цілій Україні. І тут також нам знадобиться підтримка Держагентства з розвитку туризму. Також кожен учасник наради сьогодні впродовж дня мав нагоду долучитися до формування протоколу, який Держагентство завтра презентує Уряду. Цей документ містить правила, які зроблять туристичний напрям максимально безпечним в умовах загрози пандемії”, - пояснює Наталія Табака.

Фото ЛОДА, Ігоря Чави

Підписуйтесь на нашу сторінку у FB -https://www.facebook.com/sitemista

та будьте у курсі найважливіших новин

Читайте також:

Дрогобич готується до старту туристичного сезону: ТІЦ розпланував першу екскурсію після карантину

Через карантин в Україні масово банкрутують ресторани і кав'ярні

##Місцевий туризм ##ТІЦ ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич

Коментарі

Оголошення
live comments feed...