У Стрию медики лікарні інфікувалися COVID-19 від пацієнтів. Терапевтичне відділення медзакладу закрили!

  Вимушене закриття терапевтичного відділення у Стрийській центральній районній лікарні – сколихнуло регіон. Передумовою до цього серйозного кроку стало  інфікування медичних працівників відділення на COVID-19. Таку інформацію з посиланням на керівництво Стрийської лікарні оприлюднило місцеве телебачення «ЛАН».

Як розповідають лікарі – у медзаклад напередодні в стаціонарний відділ доправили кількох пацієнтів із пневмонією. Медики, які контактували з хворими, на той час не знали, що пацієнти інфіковані. Згодом це показали результати їхніх тестів. Відтак оперативно ПЛР-тестування провели і медичним працівникам терапевтичного відділення. Перші результати не втішні: у трьох медпрацівників результати  позитивні, ще 30 осіб медперсоналу цієї лікарні очікують на свої результати. Серед тих медичних працівників, які  інфікувалися COVID-19,  двоє  лікарів – сьогодні вони перебувають в стаціонарі Львівської інфекційної лікарні, стан їхнього здоров’я оцінюють, як середньої важкості та одна медсестра, яка на самоізоляції дома.

Терапевничний відділ лікарні закрито на невизначений час, його дезинфікують

У Стрию захворіли медики

Опубликовано Телеканал "ЛАН" Четверг, 14 мая 2020 г.

Читайте також:

Екологи бідкаються – медичні маски розкладаються, як пластик! У Києві почали випробовують нові контейнери для використаних масок

З 22 травня мають запрацювати садочки та готелі

Карантин ще пом'якшили: можна гуляти увісьмох та пити каву учотирьох

Підписуйтесь на нашу сторінку у FACEBOOK та будьте у курсі найважливіших подій

#Інфвківались_лікарі_у_Стрию #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі