У Дрогобичі впродовж тижня відкривали та закривали ринок на Пилипа Орлика. Виною цьому виявлені порушення

У Дрогобичі стався конфуз із промисловим ринком на вулиці Пилипа Орлика. Підприємці, 12 травня, не встигли відкрити свої робочі місця, як ринок одразу ж того дня і закрили. Виною цьому виявлені порушення санітарно-карантинних вимог на території промбазару.

Керманич міста Тарас Кучма повідомив - здійснювати  торгову діяльність і не дотримуватися епідеміологічних вимог - у місті не вийде.  

Ринок не буде працювати до того моменту, поки підприємці не усвідомлять, що треба дотримуватись норм карантину. Допоки цього не буде, жоден підприємець Дрогобича не матиме від нас рекомендації щодо відкриття", - повідомив під час ефіру в "Кризовому медіа-центрі" міський голова.

 Прокоментував ситуацію і керівник КП "Дрогобицький Ринок" Андрій Сенів. Він  додав, що підприємці ринку виправили вказані недоліки і на наступний день діяльність ринку була  відновлена.

У Дрогобицькій міській раді зазначають - у місті постійно будуть моніторити роботу ринку та підприємців, котрі проводять торгову діяльність  і у разі виявлення ігнорувань санітарно-епідеміологічних вимог,  порушників  будуть закривати. 

Читайте також:

Послаблення карантину з 15 травня: У ЛОДА роз'яснили, що дозволено, а що заборонено

У Дрогобичі планують відновити роботу молочної частини ринку

У Дрогобичі відкрили овочеву частину ринку

Підписуйтесь на нашу сторінку у FACEBOOK та будьте у курсі найважливіших подій

#Промисловий_ринок #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі