У Львові почали робити ІФА-тести на виявлення імунітету до коронавірусу

У Львові почали робити ІФА-тести на виявлення імунітету до коронавірусу

У Львові почали робити імуноферментний аналіз, який може виявити антитіла до кооронавірусу SarsCoV 2 і стане допоміжним у його виявленні. Першими почнуть тестувати медиків Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

У Львові розпочали робити високоточні тестування на антитіла до коронавірусу. Перші ІФА-тести (імуноферментний аналіз) вже роблять медпрацівникам Лікарні швидкої допомоги. Цей вид тестування дозволяє подивитися на наявність антитіл в організмі людини та дізнатися, чи особа вже хворіла на коронавірус. Також зазначу, що це не заміна ПЛР-тестування, а додаткова можливість для визначення хворих на COVID-19 і найголовніше – тих, хто вже перехворів". – заявив міський голова Львова Андрій Садовий

Також він зазначив, що станом на сьогодні в Львівській області зафіксовано 37 летальних випадків. Сьогодні зранку від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, померла-64-річна лікарка-анестезіолог. 

Нагадаємо, уряд раніше анонсував, що найближчим часом на українців чекає масове ІФА-тестування на антитіла до Covid-19. Тобто, поруч з експрес-тестами і ПЛР-тестами будуть використовувати ще один метод тестування. Основною метою ІФА-тестування є можливість виявити антитіла до коронавірусу Covid-19, що дозволить з'ясувати, скільки українців насправді уже перехворіли і чи отримали імунітет.

Імунноферментний аналіз (ІФА) – це імунологічний метод для визначення наявності певних антигенів, шляхом реакції антиген-антитіло. Для ІФА-дослідження потрібна кров пацієнта, точніше сироватки крові. Таке дослідження, на відміну від експрес-тестів, не можуть проводити на місці, а лише в лабораторіях.

Читайте також:

У стебницьку лікарню шпиталізовано дрогобичанку із підозрою на COVID-19

#ІФА_тестування #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі