• Головна
  • Заїзд автівкою на кладовище у Дрогобичі став платним
11:15, 26 травня 2020 р.

Заїзд автівкою на кладовище у Дрогобичі став платним

Заїзд автівкою на кладовище у Дрогобичі став платним, фото-1

 Нещодавно соціальну мережу Фейсбук збурив пост дрогобичанина, котрий повідомив, що за в’їзд власним автотранспортом на територію міського кладовища, що  на вулиці Пилипа Орлика,  слід платити кошти. Такі зміни підтвердив у коментарі  журналістам сайту 03244 керівник КП «Служба муніципального управління» Володимир Суда. Як роз'яснює директор – комунальники із 16 травня беруть оплату за в’їзд на територію цвинтаря. За діючим тарифом -  водіям легкових автомобілів доводиться сплачувати 20 грн., а вантажівок  - 120 грн.

За словам Володимира Суди при створенні комунального підприємства «Служба муніципального управління» їхній установі доручено проводити ритуальні послуги та захоронення, а також займатися благоустроєм міських кладовищ. Віднедавна ж на КП покладено і обов'язок здійснювати процедуру платного пропуску автівок на міський цвинтар.

Люди часто хочуть під’їхати до могил машиною. Відповідно йде руйнування дорожнього покриття та тротуару, а оскільки ми займаємось благоустроєм міського кладовища, то з часом будемо змушені робити ремонт доріг. Тому було прийнято рішення ввести плату для автовласників, які не хочуть залишати машину на парковці, а прагнуть заїхати на територію кладовища, -  коментує Володимир Суда.

 Рішення затвердити тариф за проїзд на територію кладовища прийняли  на сесії дрогобицької міської ради 23 січня 2020 року. Розпочали ж впроваджувати новацію у життя з 16 травня.

За словами керівника КП «Служба муніципального управління» пана Суди, комунальники беруть оплату лише з тих водіїв, котрі заїжджають машинами на територію цвинтаря,  на пішоходів дане рішення не поширюється, аналогічно, як і  не беруть кошти за паркування транспорту біля кладовища.

Згідно нових правил за в’їзд на територію кладовищ відтепер будуть оплачувати усі – чи це фірми, котрі займаються встановленням пам’ятників, чи то похоронна церемонія із катафалком,- наголошує пан Суда.

   Як запевняють у комунальному підприємстві,  зібрані з водіїв  кошти будуть скеровані на заробітну плату працівникам муніципальної установи та утримання і благоустрій міського кладовища.

Окрім цього «Служба муніципального управління» закупила два касові апарати і уже з четверга, 28 травня, працівники розпочнуть видавати чеки за оплачені послуги при в'їзді на кладовища, що на вулиці Пилипа Орлика та  22 січня.  До цього часу  водіям видаватимуть талони про сплату з печаткою та підписом керівника підприємства. Як зазначають муніципали - оплатити проїзд можна як готівкою, так і по перерахунку.

Вікторія Бережна

Дивіться також:

Платна система паркування за кілька днів стартує у центрі Дрогобича, - ВІДЕОСЮЖЕТ

##Міське_кладовище ##платний_в'їзд_на_цвинтар ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич

Коментарі

Оголошення
live comments feed...