У Дрогобичі постане нова туристична локація – телефонна будка, з якої можна буде подзвонити

У Дрогобичі постане нова туристична локація – телефонна будка, з якої можна буде подзвонити

Незважаючи на те, що карантинні обмеження поставили на паузу міста України, креативні керівники використовують цей період для свого розвитку, вдосконалення та втілення нових ідей. Таким шляхом вирішили піти і в Туристично-інформаційному центрі Дрогобича. За словами керівника ТІЦу Ігоря Чави, цього літа у Дрогобичі постане нова туристична атракція – телефонна будка, у яку вмонтують апарат, з якого можна буде зателефонувати рідним чи друзям.

Фото ТІЦ Фото ТІЦ

Це буде ефект «вау», коли наші гості міста та туристи дзвонитимуть з телефонної будки і розповідатимуть, що вони прогулюються Дрогобичем і натрапили тут на такий експонат. А які неординарні світлини виходитимуть біля старовинного телефонного апарату – вони розлетяться соціальними мережами, - ділиться думками Ігор Чава.

Неординарний задум реалізовують у рамках проекту «Вуличний музей» у місті Котермака за сприяння ініціативної групи «Дев’ятка». У рамках цього проекту у Дрогобичі уже постав гасовий ліхтар на вулиці Шевченка.

Фото ТІЦ Фото ТІЦ

Також місто може похвалитися й старовинним телефонним апаратом, яким можна скористатися, він розміщений у приміщенні ресторації «Дошка». Колись ця будівля була Віллою Яна Невядомського (бургомістра Дрогобича).

Фото ТІЦ У Дрогобичі постане нова туристична локація – телефонна будка, з якої можна буде подзвонити, фото-6

Окрім телефонної будки, у Дрогобичі плануємо розмістити цікаві селфі-точки для туристів. А також доповнити старовинні будівлі міста та колишні вілли відповідними історичними табличками, з розповідями про ці споруди. Також у рамках «Вуличного музею» в Дрогобичі уже можна розглянути намальованих ангелів на деревах, яких зобразили в парку Степана Бандери та на деревах поблизу Костелу Святого Варфоломія. Аналогічні ангели, як нагадування про Дрогобич, зовсім скоро поселяться і на деревах у парковій зоні нашого міста-побратима Чернігові, - розповідає Ігор Чава.

Що стосується атракції, яку активно готують до зустрічі із туристами – телефонної будки - то її виготовлення, за словами пана Чави взяли на себе приватні підприємці міста: Craft Market та фірма "Robert Service". Завдяки підтримці зі сторони місцевого бізнесу у Дрогобичі і постане нова цікава туристична атракція. А надало ТІЦу «останню» міську телефонному будку для атракції комунальне підприємство «Дрогобичтеплоенерго», на території якого вона зберігалась.  

Уже закінчили зварювальні роботи та заміну нижньої частини телефонної будки. Наступним етапом буде її фарбування та встановлення. Постане вона неподалік Craft Market, - запевнив керівник ТІЦу.

У Дрогобичі з нетерпінням чекають туристичних мандрівників – місто Котермака маємо що показати, чим здивувати та залишає приємний після смак, коли його відвідаєш.

Наталя Зелена

Фото взяті із фб-сторінок ТІЦ та Богдана Ілика

Читайте також:

Дрогобич готується до старту туристичного сезону: ТІЦ розпланував першу екскурсію після карантину

#ТІЦ #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі