У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО

У Дрогобичі виник конфлікт між місцевими підприємцями, котрий завершився пострілами.

У вівторок, 16 червня, на вулиці Грушевського, 9 (територія колишнього дитячого садочку автокранового заводу "Журавлик", згодом це приміщення орендувало медичне училище "Медик") спалахнула конфліктна ситуація між підприємцями, котрі тривалий час судяться за право власності на приміщення та землю дитячої установи. Мова йде про дві сторони зацікавлених осіб: Микола Лагодич - Ярослав Соломчак і Ігор Добрянський.

Ситуація розвивалась так: Артур Лагодич хотів завезти конструкції біг-бордів на територію колишнього садочку, ці дії були зупиненні представниками сторони з якою вони конфліктують.

У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-1 У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-2 У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-3 У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-4 У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-5

За свідченням очевидців події, на підмогу Артуру Лагодичу на місце конфлікту прибув його батько, котрий прихопив з собою зброю. Як стверджують перехожі, під час конфлікту пролунало кілька пострілів у повітря.

У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-6 У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-7 У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-8 У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-9 У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-10 У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-11 У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-12 У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-13 У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-14 У Дрогобичі стріляли. Конфлікт за колишній дитсадочок "Журавлик" завершився пострілами. ДОПОВНЕНО, фото-15

На місце події прибула поліція, котра вилучила зброю та розпочала з'ясування усіх обставин конфлікту.

Відео очевидців з місця події

Нагадаємо, між підприємцями М. Лагодичем та Я. Соломчаком і І. Добрянським триває затяжний  судовий конфлікт, стосовно право власності на земельну ділянку та приміщення колишнього дитячого садочку.

Земельна ділянка колишньої дитячої установи належить Дрогобицькій міський раді, а право постійного користування належить ПАТ “Дрогобицький завод автомобільних кранів”.

Ігор Добрянський з Ярославом Соломчаком уклали угоду з автокрановим заводом, яка дозволяє їм будівництво ТЦ на частині земельної ділянки. Однак, автомобільне підприємство не мало права укладати таку угоду без дозволу міської ради, оскільки не є власником землі.

Приміщення ж колишнього садка придбала родина Лагодичів і теж претендує на земельну ділянку.

Читайте також:

Місцевому підприємцю, котрий сьогодні розпочав стрілянину у Дрогобичі, прокуратура готує підозру та обирає міру запобіжного заходу

#Конфлікт_між_підприємцями #Колишній_дитсадок_Медик #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі