Школярі Дрогобича та Стебника з новим автобусом

Школярі Дрогобича та Стебника з новим автобусом

В освітянській галузі Дрогобича поповнення – для потреб учнів придбано новий автобус «Школярик». Як повідомив керівник відділу освіти міста Петро Шев’як – «Школярик» вдалося отриматив межах Програми розвитку освіти Львівщини. Кошти на закупівлю автобусів виділяли на умовах співфінансування: 45% – державний бюджет, 25% – обласний, 30% – базові місцеві бюджети громад і районів, інформує пресцентр ДМР.

Фото ДМРФото ДМРФото ДМР

Попри всі труднощі, які нам довелося пройти, це безумовно успіх. Це  не перший автобус для освітньої галузі Дрогобича та Стебника. Цей автобус придбаний у межах мікропроекту для ліцею N3, але ми будемо надавати його для потреб всієї освітньої галузі", - зауважив Петро Шевяк.

    Зокрема за словами головного освітянина міста – новий «Школярик» будуть активно використовувати для довезення дітей з особливими потребами, школярів  на олімпіади, при потребі для  довозу  діток з майбутнього ОТГ.

 Ми впевнені , що це не перший автобус, який прибув до нас. Наш пріоритет – діти, зокрема діти з особливими потребами. Віримо, що карантин завершиться і дитячий гомін заполонить цей автобус", – відзначив черговий успіх у галузі освіти міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

 « Школярик» сьогодні в обідню пору прибув на Площу Ринок – там транспорт освятили церковники.  

 Фото ДМР

#Шкільний_автобус #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі