• Головна
  • Уряд вилучив із постанови про продовження карантину заборони для кафе, готелів і ТРЦ
11:44, 20 червня 2020 р.

Уряд вилучив із постанови про продовження карантину заборони для кафе, готелів і ТРЦ

Уряд вилучив із постанови про продовження карантину заборони для кафе, готелів і ТРЦ

  Кабінет міністрів України виключив з оновленої постанови щодо продовження карантину з 22 червня до 31 липня пункт про заборону роботи закладів громадського харчування і торгово-розважальних центрів, готелів і баз відпочинку, закладів культури та розважальної діяльності,  фітнес-центрів. Про це інформує zaxid.net.

Відповідно до опублікованої в п’ятницю, 19 червня постанови, тепер у цьому пункті забороняється тільки діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Раніше уряд робив винятки із заборони роботи закладів громадського харчування, ТРЦ і готелів, наприклад, дозволяв обслуговування чотирьох відвідувачів за столиком на вулиці з дистанцією між столиками 1,5 м або роботу магазинів у ТРЦ, а також вводив додаткові послаблення в регіонах, які відповідали необхідним для цього критеріям.

В оновленій постанові залишилася тільки заборона на проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю понад однієї людини на 5 кв. м площі будівлі або території (якщо захід відбувається на відкритому повітрі), де проводиться захід. На організатора заходу накладається відповідальність за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 м.

Крім того, у новій карантинній постанові, яка набуває чинності у понеділок, 22 червня, право встановлювати обмеження на роботу закладів громадського харчування, готелів, проведення масових заходів, роботу спортзалів або установ культури дано регіонам зі значним поширенням COVID-19 за поданням головного державного санітарного лікаря цього регіону.

##Ресторани ##Кав'ярні ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич

Коментарі

Оголошення
live comments feed...