• Головна
  • ДСНС повідомила, які населені пункти Львівщини підтоплені за останню добу
11:14, 24 червня 2020 р.

ДСНС повідомила, які населені пункти Львівщини підтоплені за останню добу

Фото Громадське

Фото Громадське

Станом на 24 червня залишаються частково підтопленими 8 населених пунктів в 3 районах. Про це повідомляє ДСНС.

Загалом на Львівщині через негоду виникла надзвичайна ситуація – було підтоплено 110 житлових будинків, 168 присадибних ділянок та 114 га сільськогосподарських угідь та інші об'єкти. 

До ліквідації наслідків негоди залучалось 79 осіб та 17 одиниць техніки. Підрозділами ДСНС врятовано 3 особи, перевезено 124 особи, з них 2 дітей, здійснено буксирування 3 легкових автомобілів. Проведено відкачування 60 куб. м води.

а) Стрийський район

На в’їзді в с. Зарічне стався перелив р. Свіча через дорогу місцевого значення протяжністю 600 м та перелив р. Сукіль через дорогу місцевого значення протяжністю 100 м між с. Малі Дідушичі – с. Подорожне.

Підрозділами ДСНС за допомогою човнів врятовано 3 особи та перевезено катамараном 58 осіб. Від ДСНС для надання допомоги залучено 5 од. техніки та 39 чол. особового складу.

б) Жидачівський район

23 червня внаслідок підняття рівня води в р. Свіча поблизу с. Мельнич відбувся перелив води (протяжністю 1 км та висотою до 1 м) через дорогу регіонального значення Жидачів – Калуш. Рух призупинено. Підрозділом ДСНС перевезено 64 особи (з них 2 дітей) та відбуксировано 3 автомобіля.

23 червня внаслідок підняття рівня води в р. Свіча відбулось підтоплення 3 закинутих житлових будинків (с. Демівка), 50 присадибних ділянок з колодязями (с. Демівка – 12, с. Мельнич – 12, с. Володимирівка – 10, с. Лютинка – 8, с. Подорожне – 8), а також 1 житлового будинку та 1 господарської споруди у с. Подорожне.

Підрозділами ДСНС з с. Володимирівка перевезено катамараном 2 осіб. Від ДСНС для надання допомоги залучено 5 од. техніки та 23 чол. особового складу.

в) Старосамбірський район

23 червня у с. Княжпіль внаслідок інтенсивних опадів відбулось підтоплення 4 житлових будинків. Розмито місцеву дорогу протяжністю 70 м. Підрозділом ДСНС відкачано 60 куб. м води з 1 житлового будинку. Від ДСНС для надання допомоги залучено 2 од. техніки та 5 чол. особового складу.

Нагадаємо, що на Західній Україні через негоду підтоплено 100 населених пунктів, зруйновані мости та дороги, а також є загиблі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Львівщина ##підтоплення ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич

Коментарі

Оголошення
live comments feed...