Врятували від недопуску до ЗНО - в Івано-Франківську полісмени привезли документи учневі, який забув їх дома

25 червня в Україні стартувала сесія ЗНО. Першим цьогоріч учні складалитести із математики.

В Івано-Франківську школяр Ліцею імені В.Чорновола мав усі шанси не потрапити в навчальний заклад на сесію ЗНО – уся річ у тому, що хлопець забув дома необхідні документи. Тож його у пункт тестування не пропускали.

Врятував хлопця та кардинально змінив хід критичної ситуації полісмен, який в той день ніс чергування на території навчального закладу, де й проходило ЗНО. Поліцейський викликав на підмогу патрульну машину, ті увімкнувши сирени мчали містом по документи, відтак довезли їх до ліцею.

Хлопчина встиг на тестування, а винахідливим полісменам гучно того дня на подвір’ї Ліцею аплодували батьки та школярі. Історією з хеппі-ендом у соціальній мережі Фейсбук поділилася мама однієї з випускниць, яка того дня теж складала тест із математики.

Додамо, до ЗНО у Дрогобичі підготували 7 пунктів тестування – це школи та ліцеї міста. Безпосередньо сесію із математики 25 червня учні складали у 5 пунктах тестування – повідомили у відділі освіти. Математичні тести писали 914 учнів. У Дрогобичі тести ЗНО складають учні міста Котермака, Стебника, Борислава, Трускавця та Дрогобицького району.

Сьогодні моя донечка здає ЗНО з математики. Хлопчина забув документи 🤦‍♀️. Всі батьки і діти в шоці. Черговий ...

Опубликовано Yarina Rumezhak Четверг, 25 июня 2020 г.

 Читайте також:

В Україні почалося ЗНО. Першим складатимуть тести з математики

#Герої_поліцейські #ЗНО #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі