Уряд хоче штрафувати людей, які не носять маски у громадських місцях

Уряд хоче штрафувати людей, які не носять маски у громадських місцях

 1 липня, Кабінет міністрів України прийняв рішення, яке передбачає штрафи для українців, які не носять маски у громадських місцях та транспорті. 

Згідно з рішенням уряду, штрафуватимуть як людей, що не одягають маски, так і  власників установ, закладів та громадського транспорту, які зобов'язані пропускати туди людей лише за наявності у них маски. 

Штрафи великі. Для фізичних осіб штрафи порівняно невеликі – по суті йде навіть трішки зменшення штрафів, ніж зараз передбачено загальними правилами порушення карантину. Для юридичних осіб суми великі — від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян», — прокоментував міністр юстиції Денис Малюська.

За даними пресслужби Мін'юсту, для звичайних громадян сума штрафу становитиме від 170 до 225 грн. У той час, як юридичним особам загрожує штраф від 3 500 до 5 000 гривень.

Таким чином, штраф для громадян значно зменшили у порівняння з парламентським законом, який діяв під час карантину. Тоді за відсутність маски люди могли заплати 17 тисяч гривень.

#штраф #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі