Дрогобицька сіль поїде по Україні: Фонд родини Веселого підтримує місцевих виробників

Від Львова до Сєвєродонецька, від Чернігова до Миколаєва – сіль з дрогобицької солеварні днями відправлять у вигляді подарункових пакунків по усіх регіонах України.

Таку акцію в рамках ініціативи «Купуй дрогобицьке!» організував підприємець, голова Фонду родини Веселого Андрій Веселий.

Дрогобицька сіль поїде по Україні: Фонд родини Веселого підтримує місцевих виробників, фото-1

Ініціатор промоакції розповів, що ідея розіслати подарункові набори із дрогобицькою сіллю по всій Україні виникла з бажання підтримати Дрогобицький солевиварювальний завод, який останнім часом має суттєві проблеми зі збутом продукції. А разом з тим – привернути увагу до більш системної проблеми.

Як підприємець і дрогобичанин я знаю, які непевні часи наразі переживають місцеві товаровиробники. Ситуація навколо дрогобицької солеварні набула розголосу та отримала широкий резонанс тому, що йдеться про одне з найстаріших і знакових для Дрогобиччини підприємств. Але по регіону таких підприємств десятки, а по Україні – тисячі», - зазначає Андрій Веселий.

Водночас підприємець наголошує, що Дрогобиччині потрібна чітка і системна регіональної стратегії з підтримки й популяризації місцевих виробників товарів і послуг, актуальність впровадження якої важко переоцінити в умовах нинішньої ситуації в економіці.

Тим часом, ми вирішили у доступний нам спосіб підтримати та популяризувати бренд дрогобицьких виробників. Команда Фонду закупила сіль та оформила подарункові набори, які днями поїдуть у всі регіони України – до друзів Фонду та наших партнерів по бізнесу, так би мовити, на пробу», - зазначив голова Фонду родини Веселого.     

Нагадаємо, що раніше Андрій Веселий виступив з ініціативою «Купуй дрогобицьке – підтримуй своїх!» та закликав місцевий бізнес об’єднуватися, впроваджувати сучасні форми кооперації та шукати нові маркетингові стратегії для просування своїх товарів та послуг.

Дрогобицька сіль поїде по Україні: Фонд родини Веселого підтримує місцевих виробників, фото-2

Водночас Андрій Веселий наголошує, що для розвитку економіки Дрогобицького регіону необхідно приділити значну увагу підтримці місцевих виробників товарів та послуг. Щоб цього досягти, потрібна тісна співпраця бізнесу, влади і громади, де бізнес – виготовляє, а регіональна влада лобіює та стимулює споживання жителями продукції місцевих товаровиробників.    

Читайте також:

«Код міста»: Дрогобичани пропонують власні ідеї оновлення історичного центру

«Енергія поступу»: Фонд родини Веселого проводить конкурс з підтримки соціальних ініціатив у селах Дрогобиччини

«Здорова громада» Дрогобиччини: вже понад двісті стебничан безкоштовно перевірили стан здоров’я

Андрій Веселий про «Код міста»: Дрогобич має потужний, але не розкритий потенціал

#Дрогобицька_сіль #Благодійний_фонд_родини_Веселого #Купуй_дрогобицьке_–_підтримуй_своїх #Дрогобич #новини #новини_Дрогобича #новини_Дрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі