У Дрогобичі для відділення відновного лікування придбали нове реабілітаційне обладнання, - ДМР

Для відділення відновного лікування КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» придбали реабілітаційне обладнання. На цьому обладнанні проходитимуть реабілітацію післяінсультні хворі та особи з ураженням опорно-рухового апарату та центральної нервової системи. Вартість обладнання становить 387 тисяч гривень. Закупити обладнання вдалося в межах міжмуніципальної співпраці Дрогобича спільно з Бориславом та Дрогобицьким районом, - повідомляє сайт ДМР.

У Дрогобичі для відділення відновного лікування придбали нове реабілітаційне обладнання, - ДМР, фото-1 У Дрогобичі для відділення відновного лікування придбали нове реабілітаційне обладнання, - ДМР, фото-2 У Дрогобичі для відділення відновного лікування придбали нове реабілітаційне обладнання, - ДМР, фото-3 У Дрогобичі для відділення відновного лікування придбали нове реабілітаційне обладнання, - ДМР, фото-4

Нагадаємо, у травні Дрогобич спільно з Бориславом та Дрогобицьким районом отримали перемогу у конкурсі проєктів міжмуніципальної співпраці.

Сумарна вартість проєкту становить понад 2 мільйони гривень, до якої залучені кошти як місцевого, так і обласного бюджетів. За ці кошти у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» на базі неврологічного відділення облаштують інсультний центр.

#Відділення_відновного_лікування #Дрогобицька_міська_лікарня_№1 #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі