• Головна
  • Дрогобич туристичний: На вулицях міста встановлюють нові інформаційні вказівники
12:12, 16 липня 2020 р.

Дрогобич туристичний: На вулицях міста встановлюють нові інформаційні вказівники

Туристична навігація: На вулицях міста встановлюють ще 10 туристично-інформаційних вказівників

Туристична навігація: На вулицях міста встановлюють ще 10 туристично-інформаційних вказівників

Дрогобич позиціонує себе, як туристичне місто. Щороку кількість туристів, які хочуть відвідати древній Дрогобич, збільшується. 

Відтак для туристів у Дрогобичі розпочали встановлювати двомовні туристично-інформаційні вказівники. Таких англо-українських туристично-інформаційних знаків на вулицях міста вже 15. Встановили їх завдяки перемозі у проєкті «Популяризація історико-культурної спадщини м. Дрогобича» від асоціації ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ – Україна». 

Тепер на вулицях Дрогобича з`явиться ще 10 двомовних туристично-інформаційних вказівників. Цього разу туристично-інформаційні вказівники встановлюють за кошти міського бюджету вартістю у понад 100 тисяч гривень, - ДМР.

На нових двомовних знаках нанесена інформація не лише про назви вулиць та архітектурні пам’ятки міста, а також нанесено інформацію про розміщення тих чи інших адміністративних будівель, медустанов, громадських вбиралень тощо.

Метою такого наповнення туристичних вказівників є допомога також для жителів міста та навколишніх сіл. Оскільки Дрогобич є адміністративним та районним центром у місті щодня перебуває чимало мешканців з навколишніх сіл, яким тепер, за допомогою вказівників, буде значно легше віднайти потрібну їм адмінустанову.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##ТІЦ ##туристично-інформаційні_знаки ##Дрогобич ##новини ##новини_Дрогобича ##новини_Дрогобич
Оголошення
live comments feed...