Навчальний рік для школярів розпочнеться традиційно, - МОН

Про це повідомив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет. За його словами, для більшості школярів України навчальний рік розпочнеться традиційно 1 вересня.

Навчальний рік для переважної більшості учнів розпочнеться традиційно: діти підуть у школу 1 вересня. Спільно з Міністерством охорони здоров’я ми здійснюємо моніторинг епідеміологічної ситуації у кожному регіоні та розробляємо можливі сценарії. Найближчим часом будуть впроваджені відповідні алгоритми, про що наше міністерство надасть докладні роз'яснення. Також не виключено, що навчальний процес може відбуватись у змішаній формі", – зазначив Сергій Шкарлет.

Навчання пропонують організовувати відповідно до одного із трьох сценаріїв:

  • при низькому рівні захворюваності – відвідування закладів освіти буде дозволено у звичайному режимі;
  • при високому рівні захворюваності – освітній процес забезпечується дистанційно;
  • середній рівень захворюваності – освітній процес забезпечується як в навчальних закладах з дотриманням правил дистанціювання та гігієни так і в дистанційній формі.

Рішення щодо обрання сценарію за яким відбуватиметься навчальний процес визначатимуть регіональні комісії ТЕБ та НС, в залежності від епідеміологічної ситуації в даному регіоні.

Про те, що з 1 вересня не варто очікувати закриття шкіл повідомляв напередодні і заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко, про це ж говорили і в офісі президента України. За словами Віктора Ляшка - лише там, де буде «червона зона», тобто перевищений епідпоріг по захворюваності - закриватимуть школи.

Що стосується Львівщини, то на території області про закриття шкіл чи масовий перехід закладів освіти на дистанційну форму навчання - не йдеться. Однак, у департаменті освіти та науки Львівської ОДА готуються до будь-якого розвитку подій – інформує прес-центр ЛОДА.

Департамент освіти і науки Львівської ОДА готується до різних сценаріїв розвитку подій. Звісно, що маємо намір розпочати навчання, як це було минулі роки. Хочеться, щоб діти сіли за шкільні парти і навчалися в безпечних умовах. Проте нові виклики, які ми маємо, вказують, що дистанційне навчання і засоби дистанційного навчання потрібно освоїти на належному рівні", - повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

За його словами, саме тому в серпні розпочинають змістовні навчання для вчителів зі всіх шкіл Львівщини. Потім ці підготовленні вчителі мають стати тренерами для своїх закладів.

Читайте також:

Навчання в школах з 1 вересня таки відновлять в «звичайному режимі", - Зеленський

З 1 вересня діти підуть на навчання до школи, - Віктор Ляшко

У МОЗ назвали головні правила роботи шкіл з 1 вересня 2020 року

#Навчальний_рік #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі