У Трускавці пройде благочинний концерт на підтримку онкохворого 3-річного Владислава із Борислава

24 липня у Трускавці в Палаці культури імені Т.Шевченка дасть благодійний концерт Роман Скорпіон. Відомий український виконавець долучився до благочинної місії – через концерт допомогти зібрати родині 3-річного Владислава кошти на його лікування.

У Трускавці пройде благочинний концерт на підтримку онкохворого 3-річного Владислава із Борислава, фото-1

Владислава Копач уродженець Борислава, йому всього лиш 3 рочки, і вже пів року дитина бореться за своє життя – у малечі онкохвороба. Хлопчику провели чотири операції і чотири курси хіміотерапії. Однак, лікування слід і далі продовжувати – зазначають медики. Попереду на Владислава чекає ще три курси високодозної хіміотерапії і аутотрансплантація кісткового мозку, яка відбудеться в три етапи. Грошей на дороге лікування рідні дитини не мають, тому і просять усіх небайдужих допомогти їхньому синові одужати.

Підтримати родину вирішив і Роман Скорпіон – виконавець дає благочинний концерт, усі вилучені за квитки кошти скерують сім’ї онкохворого хлопчика.

Додамо, у Владислава діагноз – атипова тератоїдно-рабдоїдна пухлина (ATRT) головного мозку. Вартість лікування становить 188 000$, не вистачає – 75 000$.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк Копач Віта (мама хлопчика) 5169 3600 0815 7921

#Благодійність #Владислав_Копач #Дрогобич #новини #новини_Дрогобича #новини_Дрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі