• Головна
  • Вступна кампанія-2020: у Міносвіти розповіли про зміни, котрі чекають на вступників
00:10, 30 липня 2020 р.

Вступна кампанія-2020: у Міносвіти розповіли про зміни, котрі чекають на вступників

 У Міністерстві освіти України розповіли про новації у цьогорічній вступній кампанії, яка розпочнеться 1 серпня. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко під час брифінгу 29 липня.

За його словами, вступники зможуть подати заяви на бюджет у період з 13 по 22 серпня.

Вступна кампанія в установи вищої освіти розпочнеться 1 серпня. 1 серпня в 10:00 ранку буде відкрита можливість реєстрації електронних кабінетів», – сказав Вітренко.

Також у цьому році абітурієнти пільгових категорій зможуть подати електронні заяви на надходження при наявності хоча б одного сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання 2017-2020 років.

Для цього їм потрібно перед подачею заяв звернутися в один із закладів вищої або професійного перед вищої освіти з підтвердними документами для внесення в Реєстр осіб зі спеціальними умовами», – повідомив Вітренко.

Ще однією новацією стала можливість абітурієнтам здавати вступні іспити замість ЄДІ, а також здавати творчі конкурси на певні спеціальності при вступі на бюджет. Такі абітурієнти могли зареєструватися у закладі вищої освіти для складення таких екзаменів та творчих конкурсів з 24 липня. Здача екзаменів і написання творчих конкурсів пройде з 1 по 12 серпня.

Вітренко наголосив, що заклади вищої освіти не мають права відмовляти у прийнятті документів від звільнених від державної підсумкової атестації вступників.

Відповідно до нормативних документів, середній бал додатка до зазначеного документу розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку та документах оцінок. Якщо у вступника в графі, де має бути оцінка ДПА, зроблено запис «звільнений», ці графи не враховуються в загальну кількість предметів.

Також у цьому році освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» будуть створені у всіх університетах МОН, Моз, Мінкультури та в трьох закладах вищої освіти МВС.

Крім того, тепер у рамках окремої квоти на участь у конкурсному відборі будуть не тільки що надходять АР Крим і Севастополя, що надходять непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей, лінії зіткнення», – повідомили в Міносвіти.

Подача документів на бакалавра за кошти бюджетні кошти пройде в два етапи: основний до 20 серпня та зарахування на контракт до 23 жовтня.

Джерело: zaxid.net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Вступна_кампанія_2020 ##Дрогобич ##новини ##новини_Дрогобича ##новини_Дрогобич
Оголошення
live comments feed...