• Головна
  • В Україні скасували «бейбі-бокси» - батькам пропонуватимуть грошову компенсацію
13:44, 30 липня 2020 р.

В Україні скасували «бейбі-бокси» - батькам пропонуватимуть грошову компенсацію

В Україні скасували «бейбі-бокси» - батькам пропонуватимуть грошову  компенсацію

Кошти замість "бейбі-боксів"! 29 липня на засіданні Уряду чиновники скасували видачу «бейбі-боксів», замість них батьки зможуть отримати грошову компенсаційну у розмірі 5 тисяч гривень. Про це інформує Українська правда.

Проект розроблено за ініціативи Міністерства соціальної політики. Він діятиме протягом 2020-2021 років.

Пакунки, які ще залишилися в регіонах будуть роздані породіллям. Далі, фактично при народженні дитини, будуть видаватися картки, на які буде зараховано 5 тисяч гривень для закупівлі дитячих товарів замість "пакунку малюка", який за словами породіль не завжди відповідав потребам та їхнім побажанням. Тож батьки зараз зможуть самостійно закуповувати товари на повну суму, яку передбачає бюджет", – зазначив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Проект передбачає, що громадянам, у яких народилась дитина, буде видана соціальна картка у "ПриватБанку" із спеціальними режимом використання.

Батьки новонародженого зможуть звернутися за компенсацією протягом 12 місяців з дати появи на світ малюка та самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок – зазначила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Передбачається, що до реалізації проекту будуть залучені заклади роздрібної торгівлі, які також будуть забезпечувати цільове використання коштів грошової компенсації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##бейбі_бокс ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...