У Дрогобицькій ратуші встановили термальний сканер із функцією розпізнавання обличчя

У Дрогобицькій міській раді встановили автоматизований сканер, який визначає температуру тіла та наявність маски на обличчі.

Даний пристрій був наданий міській раді представниками Медичної Інформаційної Системи «Askep.net» на безоплатній основі, з ініціативи міського голови Тараса Кучми. Таке рішення було прийнято з метою посилення контролю за станом здоров’я всіх осіб, які перебувають у стінах ратуші, - інформує сайт ДМР.

Досі вимірювання температури тіла у працівників та відвідувачів ратуші здійснювали за допомогою безконтактного інфрачервоного термометра.

У Дрогобицькій ратуші встановили термальний сканер із функцією розпізнавання обличчя, фото-1 У Дрогобицькій ратуші встановили термальний сканер із функцією розпізнавання обличчя, фото-2 У Дрогобицькій ратуші встановили термальний сканер із функцією розпізнавання обличчя, фото-3

Нагадуємо, співпраця міської ради з МІС «Askep.net» триває з 2017 року. З того часу вдалося запровадити систему електронної медицини у закладах охорони здоров’я Дрогобича та Стебника.

#Карантин #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі