• Головна
  • Без святкових лінійок та з масками – як стартуватиме навчання у школах Дрогобича
15:33, 26 серпня 2020 р.

Без святкових лінійок та з масками – як стартуватиме навчання у школах Дрогобича

Без святкових лінійок та з масками – як стартуватиме навчання у школах Дрогобича, фото-1

Менше ніж за тиждень в Україні стартує новий навчальний рік. Епідемія коронавірусної недуги внесла свої корективи у цьогорічний освітній процес.

У школах Дрогобича старт навчання традиційно відбудеться 1 вересня, у свято знань. За словами керівника місцевого відділу освіти Петра Шев’яка – навчальні установи міста до зустрічі із дітьми готові. Традиційних урочистих лінійок на 1 вересня учням слід не чекати – каже Петро Шев’як. За словами головного освітянина міста – урочистості на свіжому повітрі з нагоди старту навчального року пройдуть лиш для першокласників. Для інших учнів – відбудуться зустрічі педагогів та класних керівників із учнями у класах школи.

Без святкових лінійок та з масками – як стартуватиме навчання у школах Дрогобича, фото-2

За вимогою Міністерства охорони здоров’я маємо цьогоріч максимально розвести в часі різні вікові групи учнів, щоб уникнути в навчальних закладах скупчень дітей в коридорах тощо. Тому в ці дні кожен навчальний заклад Дрогобича працює над розробкою розкладу уроків. Для одних учнів навчальний процес стартуватиме в 8:30, для інших школярів в 9.00, ще для деяких в 10.00 год. Про всі деталі педагоги напередодні 1 вересня поінформують батьків учнів", - розповідає Петро Шевяк.

Також за словами головного освітянина міста – кожна школа задля не допущення скупчень в коридорах учнів має подбати про відкриття додаткових вході та виходів у приміщення свого закладу. Особливо обов’язковою ця умова є для шкіл із великою кількістю школярів.

На сьогодні усі школи Дрогобича та Стебника забезпечені засобами захисту для педагогів – мова іде про маски та антисептики. Завдання батьків – придбати маски для учнів, у яких ті заходитимуть в приміщення шкіл та пересуватимуться під час перерв, - додає .

За останніми рекомендаціями МОЗ - під час занять маски і респіратори учні можуть не використовувати. Батькам або ж супроводжуючим особам заборонено заходити до школи, окрім тих, які супроводжують осіб з інвалідністю. Перед початком занять педагоги мають опитувати учнів щодо самопочуття та наявності симптомів COVID-19. У регіонах із “помаранчевим” рівнем епідемічної небезпеки педагоги можуть використовувати захисні щитки під час ведення уроків. У разі підтвердження хвороби COVID-19 в одного зі учнів певного класу -всі школярі цього класу повинні піти на самоізоляцію.

Без святкових лінійок та з масками – як стартуватиме навчання у школах Дрогобича, фото-3

Що стосується харчування дітей у шкільних їдальнях – то його ніхто не скасовує. Як наголошує Петро Шев’як – завдання керівництва кожної школи продумати усе так, щоб розвести дітей із різних класів та вікових груп в їдальні, тому для цього розпишуть певні графіки.

Не виключено, що цьогоріч збільшать тривалість перерв між уроками – в цей час шкільні кімнати повинні провітрювати.

Наталя Зелена

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Навчальний_рік ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...