• Головна
  • Дрогобич спільно з Трускавцем та Бориславом мають шанс виграти електромобілі в рамках міжрегіональної співпраці
10:42, 27 серпня 2020 р.

Дрогобич спільно з Трускавцем та Бориславом мають шанс виграти електромобілі в рамках міжрегіональної співпраці

Дрогобичбере участь у конкурсі Всеукраїнського громадського бюджету Львівської області «Історично-пізнавальний еко-тур містами: Трускавець, Дрогобич, Борислав». Бюджет проєкту становить понад 1млн 800 тис.грн. Про це інформує ресурс ДМР.

«Історично-пізнавальний еко-тур містами: Трускавець, Дрогобич, Борислав» - спільний проєкт Дрогобича та міст-сусідів.

Проєкт розроблявся в рамках міжрегіональної співпраці та для підвищення туристичної привабливості та збільшення туристичних потоків у Дрогобич, Трускавець, Борислав.

Фото ДМРФото ДМРФото ДМР

За умовами проекту - передбачено придбання трьох туристичних електромобілів для Трускавця, Дрогобича та Борислава. Електромобіліне забруднюватимуть навколишнє середовище, мають економне споживання електроенергії, сучасний вигляд та просте управління. Обслуговування таких електромобілів обходиться в меншу суму, ніж витрати на експлуатацію та підтримку справного стану бензинових або дизельних машин.

У конкурсі беруть участь громади з усієї Львівщини, але переможе лишень один проєкт, голосувати повинні мешканці та усі бажаючі, які вболівають за туристичну привабливість своїх міст.

Проголосувати за проект можна і слід уже, з 26 серпня стартувало голосування.Голосувати слід за посиланням https://vgblv.pb.org.ua/projects/3?fbclid=IwAR0jZ39rOZh8d7ex6lYlHLOthdjEtKPKI34V4RKKhMRxStZRzqx3EnG1TaA ). Голосування відкрите до 4 вересня.

 Віддати свій голос можуть мешканці Львівської області, які досягли віку 16 років, зареєструвавшись на платформі через системи ідентифікацій особи BankID, MobileID чи ЕЦП (на платформі є покрокова відео-інструкція входу та реєстрації для голосування https://vgblv.pb.org.ua/pages/video_instruction?fbclid=IwAR0YXZyI-txFmbF_fTVxgxlcRT8H0eajv5imn-NwA55m9mNNhMiX3ogJL1g).

 Також свій голос за проект можна віддати і в ЦНАПах Львівської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Історично_пізнавальний_еко_тур_містами ##Трускавець ##Борислав ##Дрогобич ##новини
Оголошення
live comments feed...