Перше вересня прийшло - 1099 учнів у Дрогобичі цьогоріч стали першокласниками

На Дрогобиччині карантин, на щастя, не відтермінував старт навчального року. Львівська область у «жовтій» зоні поширення коронавірусної недуги. Тож першого вересня - 1099 школярів вперше переступили поріг шкіл Дрогобича та Стебника і стали першокласниками.

Цьогорічний День знань для школярів на Дрогобиччині розпочався з нетрадиційних святкових «лінійок». Урочистості на подвір’ях навчальних закладів провели лиш для першокласників та одинадцятикласників. Школярі переважно на свято знань прийшли у вишиванках, у деяких навчальних закладах першокласники запускали у небо синьо-жовті повітряні кульки.Для решти учнів – 1 вересня відбулися зустрічі із педагогами у стінах класів та перший урок. До приміщень навчальних закладів, за новими правилами, батьки не заходили.

Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Перше вересня прийшло - 1099 учнів у Дрогобичі цьогоріч стали першокласниками, фото-4 Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР

За словами керівника відділу освіти міста Дрогобича Петра Шев’яка – кожна школа задля не допущення скупчень в коридорах учнів подбала про відкриття додаткових вході та виходів у приміщення свого закладу. Особливо обов’язковою ця умова є для шкіл із великою кількістю школярів. Окрім цього – старт уроків для різних вікових груп також розвели у часі, аналогічно буде із відвідуванням шкільних їдалень та уроків фізичної культури.

На сьогодні усі школи Дрогобича та Стебника забезпечені засобами захисту для педагогів – мова іде про маски та антисептики. Завдання батьків – придбати маски для учнів, у яких ті заходитимуть в приміщення шкіл та пересуватимуться під час перерв. Для міст у «жовтій» зоні учні 1-4 класів навчальним закладом можуть пересуватися без масок",- розповів Петро Шев’як.

Також за останніми рекомендаціями МОЗ - під час занять маски і респіратори учні можуть не використовувати. Перед початком занять педагоги мають опитувати учнів щодо самопочуття та наявності симптомів COVID-19. У регіонах із “помаранчевим” рівнем епідемічної небезпеки педагоги можуть використовувати захисні щитки під час ведення уроків. У разі підтвердження хвороби COVID-19 в одного зі учнів певного класу - всі школярі цього класу та вчительповинні піти на самоізоляцію.

#1_вересня #День_знань #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі