• Головна
  • Перше вересня прийшло - 1099 учнів у Дрогобичі цьогоріч стали першокласниками
18:20, 1 вересня 2020 р.

Перше вересня прийшло - 1099 учнів у Дрогобичі цьогоріч стали першокласниками

На Дрогобиччині карантин, на щастя, не відтермінував старт навчального року. Львівська область у «жовтій» зоні поширення коронавірусної недуги. Тож першого вересня - 1099 школярів вперше переступили поріг шкіл Дрогобича та Стебника і стали першокласниками.

Цьогорічний День знань для школярів на Дрогобиччині розпочався з нетрадиційних святкових «лінійок». Урочистості на подвір’ях навчальних закладів провели лиш для першокласників та одинадцятикласників. Школярі переважно на свято знань прийшли у вишиванках, у деяких навчальних закладах першокласники запускали у небо синьо-жовті повітряні кульки.Для решти учнів – 1 вересня відбулися зустрічі із педагогами у стінах класів та перший урок. До приміщень навчальних закладів, за новими правилами, батьки не заходили.

За словами керівника відділу освіти міста Дрогобича Петра Шев’яка – кожна школа задля не допущення скупчень в коридорах учнів подбала про відкриття додаткових вході та виходів у приміщення свого закладу. Особливо обов’язковою ця умова є для шкіл із великою кількістю школярів. Окрім цього – старт уроків для різних вікових груп також розвели у часі, аналогічно буде із відвідуванням шкільних їдалень та уроків фізичної культури.

На сьогодні усі школи Дрогобича та Стебника забезпечені засобами захисту для педагогів – мова іде про маски та антисептики. Завдання батьків – придбати маски для учнів, у яких ті заходитимуть в приміщення шкіл та пересуватимуться під час перерв. Для міст у «жовтій» зоні учні 1-4 класів навчальним закладом можуть пересуватися без масок",- розповів Петро Шев’як.

Також за останніми рекомендаціями МОЗ - під час занять маски і респіратори учні можуть не використовувати. Перед початком занять педагоги мають опитувати учнів щодо самопочуття та наявності симптомів COVID-19. У регіонах із “помаранчевим” рівнем епідемічної небезпеки педагоги можуть використовувати захисні щитки під час ведення уроків. У разі підтвердження хвороби COVID-19 в одного зі учнів певного класу - всі школярі цього класу та вчительповинні піти на самоізоляцію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##1_вересня ##День_знань ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...