![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
00:54, 2 вересня 2020 р.
У Дрогобичі побільшало на одну прийомну сім’ю
![У Дрогобичі побільшало на одну прийомну сім’ю, фото-1 У Дрогобичі побільшало на одну прийомну сім’ю, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Подружжя з Дрогобича створило нову прийомну сім’ю, інформує прес-центр ЛОДА. За словами начальника Служби у справах дітей ЛОДА Володимира Лиса у родину влаштували двох дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийомні дівчатка є рідними сестрами.
У Службі у справах дітей ЛОДА стверджують, що на території міста Дрогобич уже функціонує 5 прийомних сімей, в яких нових батьків знайшли 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Окрім цього у Службі триває пошук батьків-вихователів для дитячого будинку сімейного типу у с. Наварія Пустомитівського району. Спеціалісти роз'яснюють - дитячий будинок сімейного типу - окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя (або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі), які беруть на виховання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Держава забезпечує дитячі будинки сімейного типу матеріальною та соціальною підтримкою. Для тих кого цікавить питання створення дитячого будинку сімейного типу просять звертатися до служби у справах дітей обласної державної адміністрації за телефоном (032) 235-44-56 та Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (032) 261-09-42.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
12:49, 17 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...