• Головна
  • У Дрогобичі побільшало на одну прийомну сім’ю
00:54, 2 вересня 2020 р.

У Дрогобичі побільшало на одну прийомну сім’ю

У Дрогобичі побільшало на одну прийомну сім’ю, фото-1

Подружжя з Дрогобича створило нову прийомну сім’ю, інформує прес-центр ЛОДА. За словами начальника Служби у справах дітей ЛОДА Володимира Лиса у родину влаштували двох дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийомні дівчатка є рідними сестрами.

У Службі у справах дітей ЛОДА стверджують, що на території міста Дрогобич уже функціонує 5 прийомних сімей, в яких нових батьків знайшли 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Окрім цього у Службі триває пошук батьків-вихователів для дитячого будинку сімейного типу у с. Наварія Пустомитівського району. Спеціалісти роз'яснюють - дитячий будинок сімейного типу - окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя (або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі), які беруть на виховання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Держава забезпечує дитячі будинки сімейного типу матеріальною та соціальною підтримкою. Для тих кого цікавить питання створення дитячого будинку сімейного типу просять звертатися до служби у справах дітей обласної державної адміністрації за телефоном (032) 235-44-56 та Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (032) 261-09-42.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Прийомна_сім'я ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...