• Головна
  • У Дрогобичі 75-річний ювілей святкує музичний коледж імені Василя Барвінського
01:06, 2 вересня 2020 р.

У Дрогобичі 75-річний ювілей святкує музичний коледж імені Василя Барвінського

У Дрогобичі 75-річний ювілей святкує музичний коледж імені Василя Барвінського  , фото-1

 Дрогобицький музичний фаховий коледж імені В.Барвінського відзначає 75-річчя від дня заснування. З нагоди ювілею в актовому залі коледжу відбулася презентація видання «Дрогобицький музичний коледж імені В.Барвінського. Проєкція з минулого в сучасне» - найповнішого дослідження історії навчального закладу та будівлі, в якій він розташований.

Також від імені голови облдержадміністрації Максима Козицького грамоти та подяки працівникам коледжу вручила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк.

У Дрогобичі 75-річний ювілей святкує музичний коледж імені Василя Барвінського  , фото-2

Відтак, за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, розвиток музичної освіти та культури і з нагоди 75-річчя від дня заснування Дрогобицького музичного коледжу ім. В. Барвінського почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено :

Фендака Миколу Володимировича – заступника директора з навчальної роботи Дрогобицького музичного коледжу ім.. В. Барвінського

Подяку голови облдержадміністрації вручено:

Денису Ярославу Миколайовичу – заступникові директора з виховної роботи Дрогобицького музичного коледжу ім.. В. Барвінського.

Довідково:

Дрогобицький музичний фаховий коледж ім.В.Барвінського – це вищий навчальний заклад освіти І рівня акредитації.

Музичний коледж засновано 1 вересня 1945 року Постановою Раднаркому УРСР від 24 січня 1945 року № 75.

У 1995 році, на відзначення 50-річчя з дня заснування, рішенням виконкому Львівської обласної Ради народних депутатів від 1 червня 1995 року № 40 коледжу присвоєно ім'я Василя Барвінського.

Крім основних кваліфікацій студенти мають змогу здобути додаткові кваліфікації: «Керівник оркестру, інструментального ансамблю».

Впродовж останніх десяти років коледж стовідсотково виконує плани прийому навчання та розподілу молодих спеціалістів. Щороку, в середньому, третина випускників отримує дипломи з відзнакою і приблизно така ж кількість стає студентами вищих навчальних закладів III-ІV рівнів акредитації.

Джерело - ЛОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Дрогобицький_музичний_коледж_імені_Василя_Барвінського ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...