![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
14:47, 3 вересня 2020 р.
У Дрогобичі відзначили підприємців, які надали допомогу під час ліквідації наслідків обвалу на вул. М. Грушевського 101/1
![У Дрогобичі відзначили підприємців, які надали допомогу під час лік... У Дрогобичі відзначили підприємців, які надали допомогу під час ліквідації наслідків обвалу на вул. М. Грушевського 101/1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця. У мерії міста Котермака вирішили не чекати вихідних і відзначили підприємців, які у 2019 році надали активну допомогу при ліквідації надзвичайної ситуації в місті - обвалу 4-поверхового будинку на вулиці М. Грушевського, №101/1. Про це інформує прес-центр ДМР.
Слова вдячності та символічні подарунки приватникам вручив мер міста Тарас Кучма. Також міський очільник запропонував підприємцям спільно з відділом економіки та організаційним відділом розробити програму урочистого відзначення підприємців міста, які працюють у Дрогобичі, сплачують податки до місцевого бюджету і систематично беруть активну участь у різноманітних проєктах задля розвитку рідного міста.
Грамотами за допомогу у ліквідації обвалів будинку та з нагоди Дня підприємця у ратуші відзначили Романа Муля, Романа Бейзика, Романа Мелимуку, Андрія Мелимуку, Євстахія Яніва, Володимира Лучківа, Романа Білогана.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
09:53, 19 липня
10
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...