У Дрогобичі відзначили підприємців, які надали допомогу під час ліквідації наслідків обвалу на вул. М. Грушевського 101/1

У Дрогобичі відзначили підприємців, які надали допомогу під час ліквідації наслідків обвалу на вул. М. Грушевського 101/1

У першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця. У мерії міста Котермака вирішили не чекати вихідних і відзначили підприємців, які у 2019 році надали активну допомогу при ліквідації надзвичайної ситуації в місті - обвалу 4-поверхового будинку на вулиці М. Грушевського, №101/1. Про це інформує прес-центр ДМР.

Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР

Слова вдячності та символічні подарунки приватникам вручив мер міста Тарас Кучма. Також міський очільник запропонував підприємцям спільно з відділом економіки та організаційним відділом розробити програму урочистого відзначення підприємців міста, які працюють у Дрогобичі, сплачують податки до місцевого бюджету і систематично беруть активну участь у різноманітних проєктах задля розвитку рідного міста.

Грамотами за допомогу у ліквідації обвалів будинку та з нагоди Дня підприємця у ратуші відзначили Романа Муля, Романа Бейзика, Романа Мелимуку, Андрія Мелимуку, Євстахія Яніва, Володимира Лучківа, Романа Білогана.

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі