• Головна
  • Уряд «за» використання е-паспортів українцями під час внутрішніх авіарейсів. Тепер слово за ВР
17:07, 10 вересня 2020 р.

Уряд «за» використання е-паспортів українцями під час внутрішніх авіарейсів. Тепер слово за ВР

Уряд «за» використання е-паспортів українцями під час внутрішніх авіарейсів. Тепер слово за ВР

9 вересня, на своєму засіданні Уряд підтримав розроблений Міністерством інфраструктури законопроект “Про внесення змін до Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації”. Він передбачає можливість використання українськими громадянами е-паспорта (ID-картки) або е-паспорта для виїзду за кордон при здійсненні авіарейсів в межах території нашої держави, інформує пресслужба ЛОДА.

Ми продовжуємо працювати над цифровізацією галузі і створенням тих чи інших зручностей для людей при користуванні різними видами транспорту. Сьогодні Уряд підтримав наш законопроект, який передбачає можливість використання е-паспорта громадянина України чи е-паспорта для виїзду за кордон при плануванні та здійсненні внутрішніх рейсів. Сподіваємось на якнайскорішу підтримку цієї ініціативи Верховною Радою, - зазначив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Владислав Криклій пояснив, що під час здійснення посадки на внутрішні рейси у разі прийняття цього закону в майбутньому подорожуючим можна буде пред’явити електронну версію паспорта громадянина України (ID-картки) або паспорта для виїзду за кордон.

Дана ініціатива впроваджується в порядку реалізації експериментального проекту, передбаченого постановою КМУ №278 від 15 квітня 2020 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##е-паспорти ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...