• Головна
  • Дрогобицька ДЮСШ оновлюється завдяки підтримці Андрія Веселого
18:27, 18 вересня 2020 р.

Дрогобицька ДЮСШ оновлюється завдяки підтримці Андрія Веселого

Дрогобицька ДЮСШ оновлюється завдяки підтримці Андрія Веселого, фото-1

На території Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи ім. І. Боберського буде оновлена та замощена бруківкою пішохідна доріжка. Завдяки участі та допомозі підприємця Андрія Веселого, першу вантажівку з бруківкою й поребриками ТзОВ «Брати» доставили до навчального закладу.

Спорт у моєму житті посідає важливе місце. Я сам регулярно займаюся фізкультурою і хочу, щоб якомога більше дрогобичан та особливо молодих людей перейняли цю корисну звичку. Тож радо відгукнувся на прохання керівництва спортивної школи про допомогу. Добре, що тепер дорога на навчання для вихованців ДЮСШ стане більш комфортною та безпечною. Закликаю колег-підприємців також долучатися до благодійності, допомагати нашим спортсменам», – каже власник ТзОВ «Брати» Андрій Веселий.

У спортивній школі на сьогодні навчаються близько 900 дітей. Навчальний заклад регулярно приймає команди з інших областей і шкіл, тож було вкрай важливим забезпечити достойний вигляд центрального входу.

Дрогобицька ДЮСШ оновлюється завдяки підтримці Андрія Веселого, фото-4

Дякуємо Андрію Веселому за матеріали для мощення центрального входу. Це відчутна допомога і тепер наші спортсмени зможуть комфортно пересуватися територією школи. Особисто знайомий з паном Андрієм, він зробив вагомий внесок у покращення матеріально-технічної бази школи», – зазначив директор Дрогобицької ДЮСШ Роман Старух.

Трохи раніше підприємець придбав для навчального закладу інвентар та сітку для великого тенісу. Завдяки цьому учні зможуть розвивати свою майстерність і у цьому виді спорту.

«Підтримка фізичного розвитку дітей та молоді, залучення жителів громади до активного і здорового способу життя – важлива складова в діяльності Фонду родини Веселого та мій особистий пріоритет», - резюмував Андрій Веселий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##ДЮСШ ##Андрій_Веселий ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...