• Головна
  • Новація - в Україні запровадять новий стандарт безпеки на дорогах
00:05, 6 жовтня 2020 р.

Новація - в Україні запровадять новий стандарт безпеки на дорогах

Новація - в Україні запровадять новий стандарт безпеки на дорогах, фото-1

З 1 листопада для заспокоєння руху на автомобільних дорогах України, окрім «лежачих поліцейських», почнуть використовувати острівці безпеки, бордюрні розширення, чокери та розділювальні смуги. Про це повідомили у прес-службі «Укравтодору», інформує zaxid.net.

Як розповіли в «Укравтодорі», дотепер існував лише один засіб заспокоєння руху – так званий «лежачий поліцейський». Всі інші усталені світові практики інженери-проектанти застосовували лише на власний страх та ризик.

Змінені стандарти дозволять встановлювати розділювальні острівці або смуги, бордюрні розширення, чокери та острівці безпеки. Вони проектуються під час ремонту або модернізації існуючих доріг та вулиць, а також під час будівництва та реконструкції. Завдяки їм водій буде змушений підтримувати постійну безпечну швидкість, а не змінювати її, повсякчас розганяючись та гальмуючи.

В «Укравтодорі» пояснили, що засоби заспокоєння руху встановлюються не тільки для зменшення швидкості, але й для рівномірності транспортних потоків, зокрема там, де автомобільні потоки конфліктують із пішохідними та велосипедними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##стандарт_безпеки_на дорогах ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...