Підтримка молоді: представники відділу молодіжної політики ЛОДА відвідали молодіжний простір у Дрогобичі

ФОТО ЛОДА
ФОТО ЛОДА

7 жовтня відбулась друга поїздка у межах проекту «Громади дружні до молоді». Організатори відвідали молодіжний простір у Дрогобичі.

Метою заходу є розвиток молодіжної політики на місцях, а також налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування, молодіжними організаціями та безпосередньо молоддю, які сьогодні є одними із пріоритетних цілей у зв’язку з активною реалізацією реформи децентралізації в Україні, повідомляє ЛОДА.

Представники відділу молодіжної політики Львівської облдержадміністрації та Львівського обласного молодіжного центру зустрілись з працівниками Дрогобицької міської ради відповідальними за молодіжну політику у місті, лідерами молодіжного простору та керівниками громадських організацій м. Дрогобича.

Під час зустрічі обговорили питання про нагальні потреби та запити місцевого молодіжного простору, молодіжні лідери розповіли про найуспішніші свої реалізовані проекти, участь у грантових проектах та залучення коштів.

Наша мета зробити все для того, щоб місцева молодь не виїжджала проживати у великі міста чи за кордон. Ми хочемо показати, що Дрогобич - місто з великим туристничним потенціалом та місто розвитку», - розповідає лідер молодіжного простору м. Дрогобич.

Нагадаємо, що це вже друга поїздка у межах проекту «Громади дружні до молоді». Перша поїздка відбулась у м. Добряни, Стрийського району.

#ЛОДА #Молодіжний_простір #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі