У Дрогобичі обіцяють вчасний старт опалювального сезону

У Дрогобичі обіцяють вчасний старт опалювального сезону

В Україні у багатьох містах виникли проблеми, через які можливі зриви початку опалювального сезону. Основна з проблем – заборгованість місцевих комунальних підприємств перед постачальниками газу.

У п’ятницю, 9 жовтня, відбулася тристороння зустріч за участі міського голови Дрогобича Тараса Кучми, першого заступника міського голови Ігоря Германа, начальника Дрогобицького відділення АТ «ЛЬВІВГАЗ» Ярослава Паньківа та директора КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігоря Хом’яка.

В ході зустрічі сторони домовилися, що згідно з договором про реструктуризацію боргу впродовж жовтня КП «Дрогобичтеплоеренго» у декілька траншів погасить заборгованість перед Дрогобицьким відділенням АТ «ЛЬВІВГАЗ». З 1,8 мільйонів гривень залишилось погасити борг в розмірі 500 тисяч гривень.

За словами Ігоря Хом’яка, опалювальний сезон розпочнуть як тільки впродовж трьох діб температурний режим зовнішнього середовища буде нижче +8 градусів за Цельсієм. Всі мережі міста до опалювального сезону підготовлені, зазначає пресцентр ДМР.

#Оплювальний_сезон #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі