![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
14:12, 10 жовтня 2020 р.
Кадрові зміни - Дрогобицький відділ поліції очолив Іван Малиш
9 жовтня особовому складу Дрогобицького та Стрийського відділів поліції, а також Кам’янка-Бузького та Жовківського відділень були представлені нові начальники. По суті керівників просто поміняли місцями: так колишній керівник Дрогобицької поліції відбув на службу в Стрий, а керівник Стрийської - у Дрогобич. Аналогічно зробили і з Жовківським та Кам'янко-Бузьким відділеннями.
Начальником Дрогобицького відділу поліції призначили полковника поліції Івана Малиша, 1977 року народження, уродженця Львівщини, в органах внутрішніх справ він працює з 1994 року. Попередня посада - начальник Стрийського відділу поліції. Представляв особовому складу полісменів Дрогобича нового керівника заступник начальника ГУ НП у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк.
Начальником Стрийського відділу поліції – призначено полковника поліції Миколу Лугового, 1973 року народження, уродженця Чернівецької області, в органах внутрішніх справ з 2002 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:37, 24 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...