• Головна
  • Міносвіти закликало школи переходити на дистанційне навчання
13:38, 11 жовтня 2020 р.

Міносвіти закликало школи переходити на дистанційне навчання

Міносвіти спільно з МОЗ щоденно моніторять ситуацію з поширення коронавірусної хвороби, зокрема і в закладах освіти.

Про це міністр освіти Шкарлет повідомив у телеграмі, пише Четверта студія. Відтак з’явилося повідомлення Шкарлета, в якому головний освітянин України закликає навчальні заклади на найближчі 2 тижні перейти на дистанційну форму навчання.

Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька – знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей. Знаю і розумію, що питання організації навчання вирішують на місцях. Важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно. Тому дуже прошу дослухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО», - йдеться у повідомленні міністра освіти.

За словами Шкарлета - найголовніше зараз – не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров’я людей, в тому числі педагогів та учнів.

У понеділок, 12 жовтня, Міністерство освіти і науки направить в регіони лист з рекомендаціями щодо переходу закладів освіти на дистанційне навчання. Однак міністерство не буде нікого змушувати запроваджувати дистанційну форму навчання.

Рекомендаційний лист в першу чергу стосуватиметься "помаранчевих зон" карантину і регіонів, де складна ситуація з поширенням коронавірусу.

Ми, звичайно ж, будемо офіційно рекомендувати або змішану форму, або повністю дистанційну. Не наказувати, а рекомендувати", - підкреслив Шкарлет.

Міністр зазначив, що органи місцевої влади самі вирішують, коли починати канікули і яку форму навчання запроваджувати в закладах освіти.

Додамо, за числом підтверджених випадків коронавірусу 9 жовтня Україна посіла 10 місце серед інших країн світу. Позаду України опинились Бельгія та Польща, де також фіксують рекордне зростання хворих.

Окрім того, 10 місце наша країна тримає і за числом летальних випадків у п’ятницю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Дистанційне_навчання ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...